Napredni filter
Poništi

Robne marke:
Potrosacka elektronika Smart Magazin IT Srbija

Mrežna oprema - Ostalo

Prikaz: Lista / Mreža
Prikaz:
Sortiraj po:
A-100
VOIP TELEFON USB A-100 DISPLAY..
693 din.
Access Controller HP E-MSM710
HP E-MSM710 Access Controller, 2 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports, 1 RS-232C DB-9 console port, I..
76.710 din.
Access Controller HP E-MSM710 RMKT
HP E-MSM710 Access Controller, 2 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports, 1 RS-232C DB-9 console port, I..
43.052 din.
AP Mobility Controller HP E-MSM710
E-MSM710 Mobility controller, 2 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports, 1 RS-232C DB-9 console port, IE..
68.100 din.
Bežični HD media player Boxee Box (D-Link DSM-380)
Boxee Box Wireless N HD Media Player, 1080p, HDMI 1.3, SD Card Slot, 2 x USB2.0, WPS- 1080p Full HD ..
18.317 din.
CKL HD98 HDMI spliter 8x out 1x in
Broj povezivih monitora:8HDMI:9 (1x ulaz, 8x izlaz)Materijal:Metalno kućište Boja:Crna Pakovanje:Nap..
13.296 din.
D-Link DEM-311GT
D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dometa do 550m. Podržava ..
9.628 din.
D-LINK DKVM-2K KVM switch 2port PS/2 + kablovi
Broj kontrolisanih računara:2 Broj povezivih monitora:1VGA D-sub:3 PS/2:2 (tastatura + miš)Pakovanje..
3.617 din.
D-LINK DKVM-2KU KVM switch 2port PS/2 + USB + kablovi
Broj kontrolisanih računara:2 Broj povezivih monitora:1VGA D-sub:3 USB 2.0 tip A:3 PS/2:2 (tastatura..
4.990 din.
D-LINK DKVM-440 Rackmount KVM switch 8port USB + PS/2
Broj kontrolisanih računara:8 Broj povezivih monitora:1 Dodatne funkcije:Hot-swap, Mogućnost ugradnj..
40.245 din.
D-LINK DKVM-4K KVM switch 4port PS/2 + 2 seta kablova
Broj kontrolisanih računara:4 Broj povezivih monitora:1Pakovanje:2 seta kablovaGarancija:2 godine..
5.755 din.
D-LINK DKVM-4U KVM switch 4port USB + 2 seta kablova
Broj kontrolisanih računara:4 Broj povezivih monitora:1VGA D-sub:5 USB 2.0 tip A:2 USB 2.0 tip B:4Pa..
8.201 din.
D-Link DMC-515SC
DMC-515SC, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (singlemode), Ulazni konektor..
15.270 din.
Digitus PCI 1xserial card
Digitus PCI 1xserial card..
1.168 din.
DLINK Network Storage  DNS-327L
DNS-327L- SharetCenter+ Network storage kućište za 2 x 3.5" SATA diska, NAS. RAID 0, RAID 1, Diskovi..
15.467 din.
Powered by eProdavnica